(096) 845 59 99

Прожектори світлодіодні 12V-24V


Показано з 1 по 24 із 29 (всього 2 сторінок)


Сьогодні складно уявити життя без світлодіодних світильників на 12-24v, які зустрічаються вдома, на вулиці, в офісах і інших промислових приміщеннях. Здавалося б, минуло кілька десятиліть, і маленька лампочка з пульта або телевізора трансформувалася в повноцінне джерело освітлення. Завдяки розвитку науки і постійним експериментам, з'явилися не тільки побутові, а й промислові світлодіодні світильники 12в, потужне вуличне освітлення і навіть прожектори. Про особливості кожного типу освітлення ми розповімо в нашій статті.

Що необхідно знати про світлодіоди

Людина не може прожити без світла. Через зорове сприйняття пізнається нова інформація, а джерела освітлення: штучне або природне є важливими помічниками.

Що ми знаємо про світлові промені? Якщо видиме світло направити через призму під кутом, то виявиться колірний спектр, ті самі 7 кольорів, про які складені загадки і складається веселка. Тому, якщо взяти, наприклад, консольний світлодіодний світильник 24В, то можна помітити, що для отримання умовно білого відтінку світлові хвилі різних кольорів направляються в одну точку. Для того, щоб отримати знайомий нам відтінок, необхідно накладення трьох базових кольорів:

  • зеленого;
  • синього;
  • червоного.

Подальші експерименти показали, що для звичного білого кольору може бути досить і двох відтінків синтезу синього і жовтого.

Чому саме до білого кольору прагнуть виробники світлодіодних трекових світильників 12-24 в або вуличних прожекторів? Вся справа в тому, що саме при білому світі око людини сприймає предмети саме такими, якими вони є насправді, в ідентичній колірній гамі, без спотворень.

Визначившись з кольором випромінювання, можна говорити про його яскравість. У професійній мові не існує понять бліде або насичене світло. Кожен світлодіод, в тому числі і LED світильник вуличного освітлення 24V, має свій показник колірної температури, який вимірюється в Кельвінах. Існує три відтінки білого:

  • Теплий білий (3000 К).
  • Нейтральний білий (4000 К).
  • Холодний білий (6000 К).

Чим меншим буде показник градусів Кельвіна, тим більш жовтим здаватиметься освітлення. Збільшення градусів призводить до появи блакитного світіння.

Існує поняття світлового потоку або потужності лампочки. Якщо порівнювати світлодіодний прожектор 12В і лампочку розжарювання однакової номінальної потужності, то можна помітити, що світловий потік буде кардинально відрізнятися. Чому? Вся справа в тому, що лампа розжарювання, крім світла виділяє значну кількість тепла, тим самим знижуючи власну ефективність.

Наступним важливим показником є ​​рівень освітленості. Це можна помітити, якщо порівняти вуличний консольний LED світильник 12 V, який спрямований на паркову доріжку, і настільну лампу, яка висвітлює книгу. Чим більше буде відстань від світлодіода до освітлюваної поверхні, тим більшим має бути рівень освітленості.