(096) 845 59 99

Mean Well

При створенні освітлення на базі світлодіодів, дуже важливо підібрати надійне джерело живлення. Візьмемо, як приклад джерела живлення, Mean Well, і спробуємо виділити кілька ключових моментів, які виділять їх на тлі конкурентів. Перше, що відзначимо - баланс ціни і функціоналу. Чим могутніше прилад, чим більше ват здатний видати, тим вище цінник. Так, джерело номіналом 102 Вт обійдеться в +/- 650 грн. За ці гроші покупець отримує стабілізоване харчування з вихідною напругою 12 В. Цей параметр також налаштовується потенціометром, в межах від 10,2 до 13,8 В.

З точки зору готовності до роботи в стандартних сценаріях адаптери Мінвел готові на 100%, але що на рахунок екстремальних умов? Для цього корпус має мінімальний захист IP20, що означає, що всередину блоку не потраплять частинки, діаметром більше 12 мм. Цього достатньо для розміщення пристрою в підготовлені ніші, консолі або щитки.

Чим блоки живлення Mean Well цікаві на тлі конкурентів?

Питання зовсім не дозвільне, адже тільки чесна конкуренція є єдино дієвим стимулом для розвитку технологій. Чим же блоки живлення Мінвел здатні здивувати своїх власників?

  1. Країна виробництва - Тайвань. Не Китай, як в більшості випадків. Тайвань був і залишається «столицею» якісної електроніки. Тут розміщені підрозділи багатьох відомих брендів електротехніки, сфокусовані на ТОП-сегменті своєї продукції.
  2. Високий ККД - 88-90%. Солідний показник для пристроїв з такою складною схемотехнікою.
  3. Робота в широкому діапазоні температур: від -20 до + 70 ° С.

З вищесказаного випливає, що будь-який блок живлення Mean Well відповідає високим виробничим стандартам. І це насправді так. Порівняйте товар за 600 і 1500 грн., і ви не знайдете відмінностей по ключових параметрах.Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)