(096) 845 59 99

 • Світлодіодний фітосвітильник SL-9F 9W лінійний (fito spectrum led) Код.58739

Світлодіодний фітосвітильник SL-9F 9W лінійний (fito spectrum led) Код.58739

 • 329 грн.

 • Від 10 шт. 313 грн.
 • Від 50 шт. 296 грн.
 • Виробник: Sean
 • Модель: 58739
 • Наявність: На складі

У закладки До порівняння


Чому необхідно використовувати саме фітосвітильники для освітлення рослин? Тому що тільки світлодіодні фітосвітильники випромінюють світло саме того спектра, який життєво необхідний рослинам на всіх стадіях росту і дозрівання плодів. Рослинам необхідний і синій спектр (прискорює процес зростання), і червоний спектр (відповідає за розвиток кореневої системи, цвітіння і дозрівання плодів). Наприклад, лампи розжарювання не підійдуть для освітлення рослин, тому що у них недостатній світловий спектр, а так само вони нагріваються і можуть обпалювати рослини. Світильник застосовують і для висвітлення акваріумів.

Переваги лінійного фітосвітильника led:

 • екологічність (відсутність ртуті і ін. шкідливих речовин)

  економічність (істотна економія електроенергії)

  мізерна тепловіддача (Не пересушує рослини, грунт, отже, зменшує випаровування і частоту поливу)

  пожежобезпечний

  вражаючий термін служби 50 000ч.

  простий в монтажі (просто підключити до мережі)

  захищений від стрибків напруги

  не потребує обслуговування і утилізації

  універсальність (підходить для всіх рослин і акваріумів)


 • Світлодіодне фітоосвітлення- це ефективне, економне і єдино правильне доосвітлення як в оранжереях, парниках, теплицях, зимових садах, так і вдома для кімнатних рослин.

  Інтернет-магазин Sintez пропонує купити онлайн світлодіодний фітосвітильник  лінійний з доставкою по Україні за ціною виробника. Цей освітлювальний прилад прекрасно підходить для забезпечення необхідним світлом як домашніх рослин, так і акваріумів і гроубокса.

  Вибір правильного освітлення дуже важливий для правильного догляду за рослинами. Представлені в каталозі магазина світильники для кімнатних рослин маю компактний розмір і підключаються до живлення від домашньої мережі, що робить їх використання зручним і економним. Лінійна форма світильника дозволяє максимально повно забезпечити висвітлення гроубокса без використання додаткових відбивачів.

  Перевагою світлодіодної лампи є її спектр. Представлена ​​фітолампи для гроубокса  випромінює світло в життєво необхідному для цвітіння і підтримки кореневої системи рослини спектрі. Крім того, лампа не нагріває навколишнє повітря і рослина, що дозволяє уникнути негативного впливу від перегріву. Це важлива перевага перед лампами розжарювання, які мають високу тепловіддачу і не володіють необхідним спектром освітлення.

Важливим показником є ​​і те, що світлодіодні фітосвітильники є пожежобезпечними, так як не мають елементів розжарювання. Підключити гроубокса лампи можна самостійно до домашньої мережі. Крім того, світильник захищений від перепадів напруги в мережі і не вимагає додаткових запобіжних елементів. Зручні елементи кріплення дозволяють закріпити світильник в необхідному положенні.

Світильник захищений і від впливу вологи, що робить його придатним для використання в акваріумах та парниках.


Технічні характеристики:


Напруга, В: 170-265
Потужність, Вт: 9
Спектр червоного, nm: 620-650
Спектр синього, nm: 420-450
Спектр білого: improve plant photosynthesis
Термін служби, год: 50000
Джерело світла: Led tub
Розмір, мм: 610х40х30
Співвідношення кольору: 2: 4 (синій до червоного)
Ступінь захисту, IP: 20

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре