(096) 845 59 99

  • Світлодіодний фітопрожектор SL-50G 50W IP65 (full spectrum led) Код.58583

Світлодіодний фітопрожектор SL-50G 50W IP65 (full spectrum led) Код.58583

  • 1 699 грн.

  • Від 10 шт. 1 614 грн.
  • Від 50 шт. 1 529 грн.
  • Виробник: Sean
  • Модель: 58583
  • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Всім рослинам потрібне світло! Освітлення потрібно як в оранжереях, зимових садах, парниках, теплицях, так і вдома для кімнатних рослин. Ціни на насіння і розсаду зараз божевільні, а гарантії немає ніякої, що все насіння зійде і дадуть урожай. Лампи розжарювання не підійдуть для освітлення рослин, тому що у них недостатній світловий спектр, а так само вони нагріваються і обпалюють рослини. Пропонуємо новітню технологію - це прожектор з фіто світлодіодом  full spectrum. Спектр фіто світлодіода однаковий з сонячним світлом. Блакитна хвиля спектра прискорює процес росту рослин, а червона - цвітіння і дозрівання плодів. У фіто світлодіоді червоних чіпів більше, отже одна рослина дасть більше квітів і плодів. Світлодіоди відрізняються низькою електричною потужністю, мізерним виділенням тепла, значить прожектори можна встановлювати дуже близько до рослин і при цьому не обпекти їх. Їх використання знижує випаровування, тобто поливати можна рідше, при цьому знижуються витрати води. Завдяки високому ступеню захищеності IP65 прожектори можуть використовуватися в приміщеннях підвищеної вологості. Рослини, вирощені під світлодіодним фіто прожектором такі ж зелені, соковиті і здорові.

На офіційному сайті магазина Sintez можна купити світлодіодні світильники для теплиць моделі SL-50G 50W IP65 з доставкою по регіонах України. Даний вид фітопрожекторів укладений у міцний алюмінієвий корпус і оберігає лампу від впливу підвищеної вологості, що дозволяє використовувати його для освітлення теплиць і парників.

Установка приладу проводиться над рослинами для збільшення площі освітлення. Підключається світлодіодний світильник для теплиці до домашньої електричного кола і має потужність 50 Вт. Цього достатньо для забезпечення рівномірного освітлення невеликих парників.

Світлодіодний прожектор має низку переваг перед лампами розжарювання. Він має мінімальну тепловіддачу і не перегріває повітря в парнику, що не висушує грунт і рослини. Крім того, термін служби світлодіодної лампи досягає 50 000 годин.

Ще одним приводом купити світлодіодні прожектори з фіто світлодіодами є спектр освітлення, який підходить для більшості видів рослин. Сучасний розсіювач забезпечить випромінюванням корисну площу теплиці і забезпечить зростання і цвітіння вирощуваних рослин.


Технічні характеристики:

Потужність, Вт: 50
Напруга, В: 110-240
Ступінь захисту, IP: 65
Джерело світла: COB LED
Розмір, мм: 285х233х125
Колір корпусу: Сірий
Термін служби, год: 50000
Спектр червоного, nm: 640-670
Спектр синього, nm: 450-470
Спектр IR, nm 730
Спектр UV, nm: 380-410
Спектр білого: improve plant photosynthesis
Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре