(096) 845 59 99

Philips

Голландська компанія Philips є європейським лідером в сегменті виробництва джерел світла. Під цією маркою зустрічаються як застарілі лампи розжарювання, так і галогенові, LED-лампи. На особливу увагу заслуговують світлодіодні лампи Філіпс, так як в даний момент ця технологія бурхливо розвивається, і тільки виходить на свій пік.

Бренд активно експериментує відразу у всіх напрямках. Останнім трендом офісної лінійки вважається серія «EcoFit», представлена ​​моделями трубчастої форми з цоколем G13. Такі рішення застосовуються у вбудованих в підвісні стельові конструкції світильниках, що включають 4-и і більш джерел.

LED лампи Філіпс: крок з минулого в майбутнє

Сучасні лед лампи Філіпс прийшли на зміну застарілим люмінесцентним джерелам світла. При сумірною з попередниками вартості, оновлені компоненти:

  • мають збільшений в кілька разів термін служби;
  • споживають на 300-400% менше електроенергії;
  • абсолютно безпечні.

Люмінесцентні колби досить часто «вибухали» при виробленні ресурсу, або порушенні експлуатаційних умов. Зі світлодіодами такого не станеться, так як для їх роботи не потрібне герметичне середовище, наповнене інертним газом.

Led лампочки Philips при бажанні можна навіть відремонтувати, звичайно, якщо вам вдасться розібрати трубку, не зруйнувавши її. Але чи варто про це думати, якщо мінімальний ресурс лампи - 15 000 годин, і до того часу, як він виробиться, цінник на подібну продукцію опуститься ще нижче.


Немає жодного товару.