(096) 845 59 99

Як вибрати вуличну гірлянду для новорічного оформлення?

Найчастіше для прикраси вулиці на Новий рік вибирають гірлянди: вони мають гарне світіння і витримують погодні капризи взимку. Але далеко не всі покупці знають, що гірлянди бувають кількох видів і при неправильному їх виборі, заклад ризикує залишитися непоміченим на тлі яскравих гірлянд конкурентів.

Як не помилитися і вибрати новорічні вуличні гірлянди грамотно?


Визначаємося з проводом і захистом.

Купуючи гірлянди для вулиці зверніть, в першу чергу, увагу на матеріал виготовлення дротів.

Він може бути з :

1. Cілікону ;

2. ПВХ.

Найбільш надійними вважаються каучуковий і силіконовий матеріал. Вони витримують температуру до -50 градусів. А ось провід з ПВХ краще використовувати при морозах до -20 градусів.

Вуличні новорічні гірлянди з каучуку вибирають для прикраси дерев, ялинок, стовпів. Чорний колір дроти абсолютно не псує зовнішній вигляд об'єкта. Напівпрозорий, силіконовий провід вибирають найчастіше для прикраси вітрин або вхідний групи. Гірляндами з проводом ПВХ прикрашають торгові точки на ярмарках або ринках.

Звертайте увагу і на ступінь захисту від вологи і бруду. Чи не виникає проблем з новорічними вуличними гірляндами з рівнем захисту IP67 або IP68. Ступінь захисту IP56 говорить про те, що прикраса захищене від пилу частково, проте це не порушує роботу гірлянди. Тим більше, що така гірлянда надійно захищена і від вологи.

Форма лампочок і світіння.

Чим яскравіше буде світитися ваш заклад на Новий рік, тим більше уваги воно до себе приверне. Тому до вибору форм лампочок, а також до їх видам світіння необхідно підходити також відповідально, як і до вибору матеріалів виготовлення гірлянди. Перед покупкою вуличної гірлянди важливо визначитися з місцем, де прикраса буде використовуватися. Дерево або ялинка, прикрашена led-гірляндами з більшими, круглими лампочками, буде виглядати ефектніше, в порівнянні з маленькими світлодіодами.

Світіння - це головний аргумент на користь вибору Led-гірлянд для вулиці.

Але тут важливо визначитися: необхідно постійне або мінливе світіння? З одного боку, постійне світіння не дратує очі співробітників і клієнтів, з іншого боку, мінливе більше привертає увагу. Вибір за вами, однак варто пам'ятати, що новорічні гірлянди з декількома режимами повинні мати контролер, без якого світлових ефектів не буде.

5 плюсів на користь світлодіодних гірлянд для вулиці :

1. Гнучкість і еластичність дротів, що дозволяє красиво прикрашати будь-які предмети або споруди.

2. Світлодіодні лампочки, які болять спожіванен електроенергіі мінімальні.

3. Стійкість до низьких температур, що дозволяє використовувати вуличні світлодіодні гірлянди протягом всього періоду свят.

4. Захист від пошкоджень завдяки якісним матеріалам, тому новорічні гірлянди без проблем працюють протягом декількох років.

5. Красиве, різноманітне колірне світіння, яке так радує і привертає увагу в період Нового року.


Вибирайте відповідні моделі гірлянд для вулиці в нашому інтернет-магазині Led-Sintez і нехай ваш заклад буде найяскравішим і красивим на Новорічні свята!