(096) 845 59 99

Biom

Biom

До покупки пропонуються сучасні капсульні LED лампи Biom - українського виробника напівпровідникової продукції з 12-річним досвідом на ринку.

Мініатюрна конструкція таких освітлювальних приладів дозволяє розміщувати їх в самих компактних світильниках. Завдяки широкому діапазону робочих температур (від -55 до 70 градусів за Цельсієм) і високому рівню вологозахисту капсульні лампи можна використовувати для освітлення холодильників і морозильних камер.

Крім штирьових моделей, в нашому каталозі також є лампочки зі стандартним цоколем фірми Biom.

Розбираємося в видах капсульних світлодіодних ламп

Капсульні світлодіодні лампи Biom зі штирьковим цоколем, відповідно до міжнародних стандартів, маркуються буквою G. Цифровий показник після букви відповідає міліметровому відстані між штирями.

У чому основна різниця між лампами типу G9 і G4?

Перший тип - це прилад, який підключається безпосередньо до електромережі з напругою 230 вольт.

Другий тип випускається в двох варіантах - для 230 вольт і для 12 вольт. Дванадцяти вольт набули найбільшого поширення. Такі лампи використовуються, в основному, для мережі з напругою 12 вольт і 120 вольт.


Особливості корпусу капсульних світлодіодних ламп

Капсульні світлодіодні лампи Біом випускаються в корпусі з різних матеріалів.

Так, великого поширення набули моделі в силіконовому корпусі. Спеціалізований сорт прозорого силікону обволікає світлодіоди для ефективного відводу тепла. Це не дає светодиодам перегріватися і дозволяє використовувати в конструкції потужні конденсатори для зниження рівня пульсації лампочок.

Також, корпус штирьових лампочок виготовляється з полікарбонату, який також володіє високими тепловідвідними властивостями.Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)