(096) 845 59 99

Світлодіодні світильники для ЖКГ-их використання і переваги

Сучасний світлодіодний світильник для ЖКХ велика рідкість, та що там світильник, стандартна світлодіодна лампа в нашому під'їзді вже виключення з правил. Головною заковикою стоїть на шляху впровадження тут нових технологій освітлення, є низький рівень культури деяких наших співгромадян, які не забудуть поцупити навіть звичайну лампу розжарювання із загальної парадної.

Але в чому ж перспективи? У простій арифметиці для комунальних служб. Середній багатоквартирний будинок - це приблизно близько 200-300 точок освітлення. Помножте на кількість лампочок, їх вартість, спожиті кіловати і кількість днів в році. З упевненістю стверджуємо, що сума, що вийшла вразить багатьох. Додайте сюди витратні кошти на заміну ламп, їх обслуговування, вийде ще як мінімум + 20%. Ось у стільки обходитися настільки неефективний світильник в під'їзд. Що може допомогти виправити ситуацію? Відповідь проста - світильник антивандальний.

Його переваги розкриваються миттєво. По-перше, його важко вкрасти і розбити. По-друге, він довговічний - його ресурс роботи еквівалентний горінню сотень ламп розжарювання. По-третє, величезна економія, впровадження подібних технологій в стані заощадити нечувані гроші, які могли б бути витрачені, наприклад, на ремонт в тих же під'їздах.

Додатково виділимо, що світлодіодні світильники ЖКГ led за вартістю, знаходяться в цілком демократичному ціновому діапазоні. Їх придбання не стане серйозною фінансовою тратою, зате користі вони принесуть в рази більше.

Світлодіодні світильники для ЖКГ - чудовий шанс зробити життя ще трохи комфортніше. Зробіть крок назустріч майбутньому!

Якщо Ви все таки вирішили купити світлодіодний світильник для ЖКГ, звертайтеся в наш магазин Sintez за телефонами, зазначеним на сайті або оформивши замовлення через кошик. У нас Ви отримаєте кваліфіковану консультацію фахівця. Для оптових покупців діють знижки.