(096) 845 59 99

Світлодіодні люстри для стильного сучасного дизайну

Винахід і масове поширення світлодіодних технологій ознаменувало початок нової ери в сфері освітлення. До кінця другого десятиліття 21 століття світлодіоди зміцнили пануючу позицію на ринку, майже повністю витіснивши люмінесцентні, галогенні лампи, лампи розжарювання та інші види світла. Застосування світлодіодів обмежується тільки фантазією: вони використовуються у всіляких сферах: від світлових декорацій і рекламних конструкцій, до технологій культивування рослин. При цьому, світлодіодні лампи не просто замінили інші лампочки, але дали дизайнерам можливість винаходити принципово нові освітлювальні прилади. Наприклад, LED-люстри - що це, просто плафони з енергозберігаючими лампочками або щось більше? Про це ми і поговоримо далі.

Світлодіодні люстри: революція в дизайні стельового освітлення

Які незвичайні можливості подарували світлодіодні технології дизайнерам? Зрозуміти це буде простіше, якщо дізнатися пристрій світлодіодних освітлювальних приладів.

"Світловою" основою будь-якого LED-приладу є група маленьких світлодіодів. Взяти, наприклад, лампочку. Якщо говорити максимально просто, то звична лампа розжарювання - це, скляна колба з електродами і ниткою напруження всередині. Корпус світлодіодної лампи схожий або такий же за формою, тільки всередині знаходиться радіатор, драйвер і, що найважливіше, монтажна плата зі світлодіодами.

А, наприклад, світлодіодна стрічка - це гнучкий модуль зі світлодіодами на друкованій платі. Таким чином, LED-прилади по суті складаються з групи світлодіодів, а не готових лампочок, як в інших видах світлових приладів (ламп розжарювання або люмінесцентних). Така технологія дає можливість створювати освітлювальні прилади таких форм і дизайнів, які не можна отримати при використанні інших лампочок.

У підсумку, що таке світлодіодні люстри - це, просто кажучи, корпус з безліччю світлодіодів всередині, вбудованою системою живлення і регулювання освітлення. А не тільки плафон зі змінною лампочкою (хоча досить поширений і такий варіант). Це означає те, що такі люстри можна виготовляти в самих різних формах і дизайнах.

Так, в нашому інтернет-магазині представлено понад 30-ти моделей люстр. У нас можна купити світлодіодну люстру :

 • в стилі лофт ,
 • скляні 3D-моделі з заломленням світла ,
 • з ефектом зоряного неба ;
 • металеві лаконічні світильники ,
 • підвісні ;
 • вбудовані ;
 • у вигляді квітки ;
 • круглі, квадратні, циліндричні і т.д.

Технічні можливості світлодіодних люстр

Світлодіодна революція принесла світу освітлення не тільки нові дизайни корпусу освітлювальних приладів, але і і додаткові інтерактивні можливості.

Одна з найцікавіших - можливість дистанційного керування. Стандартно, з такими пристроями управляти люстрою можна не встаючи з дивана на відстані від 30 до 100 метрів. Що цікаво - світлодіодні лампи можна не тільки включаються і вимикаються, а регулюються декількома режимами :

 1. Включені всі лампи.
 2. Горить тільки половина ламп, що знаходяться у внутрішньому колі ;
 3. Горять лампи тільки зовнішнього кола ;
 4. Всі лампи відключені.

Крім того, світлодіодні технології дозволяють регулювати рівень яскравості освітлення (світлового потоку) і температуру світла в межах, допустимих характеристикою світлодіодів.

Переваги світлодіодних люстр

Багатьох потенційних споживачів цікавить, скільки служать світлодіодні люстри, особливо ті, в які вбудовані світлодіоди, а не цоколь під світлодіодну лампочку.

Основною перевагою світлодіодної продукції, поряд з економічністю, є, якраз таки, дуже тривалий термін служби. Давайте детально розглянемо основні плюси світлодіодних люстр :

 • Світлодіоди безперебійно служать, в середньому, 12-15 років - в 50 разів довше, ніж лампи розжарювання. Так що про швидке перегорянні лампочок в LED-люстрі можна не переживати.
 • Закінчення строку служби лампочок - не вирок для люстри. Лампочки завжди можна замінити.
 • Робота світлодіодів в ланцюзі не залежить від функціонування інших. Навіть якщо так трапиться, що один світлодіод вийде з ладу, інші будуть горіти як ні в чому не бувало.
 • Світлодіоди стійкі до постійних включень і виключень світла і перепадів напруги.
 • Світлодіоди не нагріваються так, як інші лампи, що дає можливість встановлювати люстри прямо під стелею, не боячись деформувати його.
 • LED-люстри, як ми вже згадували, відрізняються різноманітними технічними і дизайнерськими можливостями.

Ще одне питання, яке хвилює багатьох - скільки коштують світлодіодні люстри і доцільно платити за них більше? З огляду на всі переваги, які ми перерахували вище, ставати зрозуміло, що світлодіодна люстра - це незвичайний сучасний інтерактивний предмет освітлення і декору. Цінник на неї, як правило, вище, ніж на звичайні "нудні" плафони з лампочками. Однак, це того варто, адже LED-люстра - покупка не довгі роки. Крім того, про економному споживанні світла такими лампами ходять легенди. І не просто так - світлодіодні лампи дозволяють економити до 90-та відсотків електроенергії.

Правила вибору світлодіодної люстри

Світлодіодні світильники можна розділити на фонові і локальні. Локальні направляють світло в конкретно напрямку. Це, наприклад, трекові LED системи, бра, торшери, прожектори і т.п. Фонові - це стельове освітлення: вбудовані і підвісні лампи, точкове освітлення, світлодіодні люстри.

Як вибрати той тип освітлення, який підійде саме вам?

 • типу стелі та інших технічних можливостей приміщення ;
 • розміру приміщення :
 • ваших цілей: фоновий світло, підсвічування конкретної ділянки, зонування простору ;
 • естетичних переваг і дизайнерської задумки.

Для забезпечення фонового освітлення в квартирі оптимальним варіантом є люстри. Точкове світло сподобається не всім, монтується не в кожен тип стін. У будь-якому випадку, він більше підійде для освітлення довгих вузьких кімнат, зокрема, коридорів і передпокій. Підвісні і вбудовані лампи швидше підійдуть для офісів або інших громадських і господарських приміщень. Люстри ж естетично привабливі і можуть стати ключовою прикрасою інтер'єру. Головне питання: як вибрати стельові світлодіодні люстри для будинку, на що звертати увагу?

 • на тип кімнати, в якій буде розміщуватися люстра і її дизайн ;
 • на технічні можливості люстри. Так, в дитячу кімнату і спальню краще встановлювати люстру з регулюванням світлового потоку. Дітям, також, сподобаються незвичайні моделі. Наприклад, з ефектом зоряного неба ;
 • на відповідність висоти стелі і висоти кріплення люстри ;
 • на дальність світлового потоку (для дуже великих кімнат може знадобитися більше однієї люстри) ;
 • на технічні характеристики світлодіодних ламп.

Крім того, перед тим як вибрати світлодіодні люстри потрібно визначити надійного продавця, який надає гарантію на свою продукцію і викликає довіру. Бажано, щоб продавець особисто надавав гарантійне і післягарантійне обслуговування люстр, щоб в разі непередбаченої поломки ви знали до кого звернеться.

Так, компанія LED Sintez надає гарантію своїм покупцем на термін від 1-го до 3-х років, в залежності від виду товару і виробника. Ми працюємо тільки з надійними виробниками світлодіодної продукції і не боїмося нести відповідальність за куплений у нас товар.