(096) 845 59 99

Світлодіодне фіто освітлення

Фіто-світлодіоди сьогодні вважаються одним з найефективніших методів освітлення кімнатних і тепличних культур. Розширений спектр більш точно імітує сонце, що позитивно позначається на зростанні і стані представників флори. У Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі є можливість купити з адресною доставкою світлодіодне фітоосвітлення для рослин на сайті компанії Ledsintez. Переважання синього і червоного спектрів дозволяє використовувати подібне обладнання в якості єдиного джерела світла як для кімнатних, так і для садових культур.

Переваги світлодіодного фіто освітлення для рослин на обличчя :

 • Імітація сонячного світла ;
 • спрямована дія установки 
 • легкість застосування і управління.

Відсутність генерації теплового випромінювання світлодіодними фітосвітильниками для освітлення рослин дозволяє розташовувати їх поблизу рослин, що вказує на додаткову економію під час роботи.

Фіто освітлення для теплиць

Чимала ціна штучного освітлення для рослин не впливає на популярність цього методу, що дозволяє домогтися індивідуальної спектральної комбінації. Інтенсивність світлового потоку коригується шляхом наближення або видалення встановленого джерела.

Купивши світлодіодне освітлення для рослин у нас, ви отримаєте такі переваги :

  Економія електроенергії.
 1. Лампа для безперебійного освітлення рослин з тривалим експлуатаційним періодом.
 2. Безпечна робота без нагріву приладу.
 3. Виняток опіків зеленої маси.
 4. Фіто лампи з підвищеними міцностями і захисними показниками.

Підбираючи led прилади для різних культур в інтернет-магазині світлодіодного LED освітлення Ledsintez.com.ua, слід враховувати певний набір необхідних променів. Оптимальними для розвитку, цвітіння і дозрівання саджанців вважаються синій і червоний діапазон, а не потужність установки.

Де і як замовити?

Наша компанія працює з виробниками, які зарекомендували себе на ринку. Це гарантує високу якість продукції і повну відповідність відповідним нормам.

Звернувшись в магазин світлодіодного LED фітоосвітлення Ledsintez, кожен покупець зможе :

 • отримати вичерпну консультацію ;
 • придбати продукцію зі знижкою ;
 • замовити доставку по Україні.

Для зручності клієнтів передбачено кілька способів оплати і гнучка система знижок для оптових і великих покупців.