(096) 845 59 99

Рекламні дошки


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)


Лед дошка для динамічного відображення інформації

Лед дошка, що світиться, відображає багатобарвне, динамічне зображення, яке привертає увагу клієнтів в будь-який час доби. Рекламоносій можна запрограмувати, встановити необхідний режим підсвічування, крім цього, вартість світлодіодної дошки на порядок нижче, ніж інші джерела реклами.

Особливості світлодіодних рекламних панелей експлуатаційні характеристики, переваги

  1. Для нанесення інформації використовуються водостійкі маркери, зображення світиться.
  2. На думку маркетологів, гнучкий LED неон кращий вибір для барів, магазинів, ресторанів, а також оголошень для залучення клієнтів, оскільки яскравий напис мимоволі привертає увагу.
  3. Напис добре видно в будь-який час доби, навіть в яскравий, сонячний день, при цьому панель не сприйнятлива до погодних явищ дощу, снігу, вітру.
  4. Зображення наноситься спеціальними маркерами, а витирається спеціальними серветками.
  5. Напис можна поміняти вручну або за допомогою програмного забезпечення.

Щоб нанести, прибрати або змінити інформаційне наповнення лед панелі, потрібно зняти задню панель обладнання. При дотриманні правил експлуатації термін експлуатації обладнання складає п'ять років. Пристрій живить спеціальний адаптер електромережі. Ще одна очевидна перевага лед пристрою незначне споживання електрики.

Варіанти розміщення лед панелі:

  • всередині приміщення на тринозі;
  • на стіні або будь-який інший вертикальній поверхні;
  • над барною стійкою;
  • на виставковому стенді.

Інтернет-магазин Ledsintez запрошує купити led дошку з необхідними експлуатаційними характеристиками. У нас представлений великий вибір обладнання відомих торгових марок, з гарантією якості і відповідними сертифікатами.

Рекламні дошки

Пропонуємо вашій увазі світлодіодні рекламні дошки. Вони являють собою спеціальні Led панелі, виконані у вигляді табло. Тут ви можете розміщувати будь-який текст, який важливий для потенційних клієнтів. З огляду на незвичайне виконання таблички, інформація обов'язково приверне увагу.

Рекламні лед-дошки характеризуються широкою сферою застосування. Вони відмінно підходять для магазинів, торгових центрів, салонів краси, аптек та інших установ. Крім того, що вироби призначені для реклами та інформування клієнтів, вони по праву можуть називатися тією родзинкою, яка дозволить внести зміну в інтер'єр, отримати оновлене приміщення.

Безумовно, можна поставити звичайну дошку і писати на ній крейдою. Але, лед-варіант все-таки більш зручний і привабливий, а значить, не залишиться без уваги відвідувачів. Писати на дошці слід спеціальними маркерами, купити які ви також можете в нашому інтернет-магазині.

Зверніть увагу на важливу властивість - підсвічування табло відрізняється стійкістю. Воно не буде мерехтіти і тремтіти, зможе відзначитися стабільністю освітлення.

Саму дошку можна встановлювати в будь-якому зручному положенні, на вікні, штативі або в вітрині.

Якщо говорити про фінансовий бік питання, світлодіодна дошка разом з маркерами обійдеться зовсім недорого. Її ціна буде доступною для вас. Оформивши придбання, ви отримаєте функціональний предмет, здатний стати прикрасою приміщення.

Залишиться тільки вибрати місце, де краще встановити табло. Визначте затишний куточок, де інформація буде видна відвідувачам.

Наш інтернет-магазин працює по всій території країни. Ви можете замовити доставку в Київ і будь-яке інше місто України. Рекламна дошка буде доставлена ​​швидко і недорого.