(096) 845 59 99

  • Світлодіодний фітопрожектор SL-30G 30W IP65 (full spectrum led) Код.58578

Світлодіодний фітопрожектор SL-30G 30W IP65 (full spectrum led) Код.58578

  • 1 199 грн.

  • Від 10 шт. 1 139 грн.
  • Від 50 шт. 1 079 грн.
  • Виробник: Sean
  • Модель: 58578
  • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Інтернет-магазину Sintez пропонує купити лампу для рослин фітопрожектор моделі SL-30G 30W IP65 потужністю 30 Вт. Купівля можлива як поштучно, так і оптовими партіями, ціна залежить від кількості придбаних світильників. Даний вид прожекторів підійде для забезпечення необхідним рослинам світлом невеликих парників і теплиць.

Корпус світильника виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, що захищає прожектор від механічних пошкоджень і проникнення у внутрішню частину вологи і пилу. Таким чином, світлодіодні фітолампи прожектори підходять для використання в середовищі парника, де висока вологість і підвищена температура.

Прожектор живиться від домашньої електричної мережі і захищений від перепадів напруги і грози. Завдяки цьому, світлодіодний прожектор підключається самостійно без використання додаткового захисту і залучення електрика. Монтаж проводиться за допомогою кріплення, яке йде в комплекті.

Від ламп розжарювання світлодіодний фітопрожектор відрізняється малою тепловіддачею, що важливо для підтримки мікроклімату в теплиці. Крім того, його спектр освітлення краще підходить для забезпечення росту рослин.

Всім рослинам потрібне світло! Освітлення потрібно як в оранжереях, зимових садах, парниках, теплицях, так і вдома для кімнатних рослин. Ціни на насіння і розсаду зараз божевільні, а гарантії немає ніякої, що все насіння зійде і дадуть урожай. Лампи розжарювання не підійдуть для освітлення рослин, тому що у них недостатній світловий спектр, а так само вони нагріваються і обпалюють рослини. Пропонуємо новітню технологію - це прожектор з фіто светодиодом full spectrum. Спектр фіто світлодіода однаковий з сонячним світлом. Блакитна хвиля спектра прискорює процес росту рослин, а червона - цвітіння і дозрівання плодів. У фіто светодиоде червоних чіпів більше, отже одна рослина дасть більше квітів і плодів. Світлодіоди відрізняються низькою електричною потужністю, мізерним виділенням тепла, значить прожектори можна встановлювати дуже близько до рослин і при цьому не обпекти їх. Їх використання знижує випаровування, тобто поливати можна рідше, при цьому знижуються витрати води. Завдяки високому ступеню захищеності IP65 прожектори можуть використовуватися в приміщеннях підвищеної вологості. Рослини, вирощені під світлодіодним фіто прожектором такі ж зелені, соковиті і здорові.


Технічні характеристики:

Потужність, Вт: 30
Напруга, В: 110-240
Ступінь захисту, IP: 65
Джерело світла: COB LED
Розмір, мм: 225Х185Х130
Колір корпусу: Сірий
Термін служби, год: 50000
Спектр червоного, nm: 640-670
Спектр синього, nm: 450-470
Спектр IR, nm 730
Спектр UV, nm: 380-410
Спектр білого: improve plant photosynthesis
Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре