(096) 845 59 99

Лінійні led світильники - переваги використання

Лінійні світлодіодні світильники - це джерело світла використовуваний повсюдно. Зручність монтажу дозволяє встановлювати їх в офісах, житлових приміщеннях, облаштовувати підсвічування меблів, гардеробних. Освітлення світлодіодними світильниками, найкраща альтернатива люмінесцентним трубчастим лампам.

У чому головна перевага :

  1. Значна перевага в економії електроенергії ;
  2. Більш насиченє, яскраве світло. При правильному розташуванні ви зможете уникнути появи сутінкових зон ;
  3. Збільшений індекс передачі світла. Колір предметів в приміщенні виглядає максимально натурально без неприродних відтінків ;
  4. Екологічність конструкції. На відміну від, переважно, ртутних аналогів вони абсолютно нешкідливі.

Світлодіодні світильники для кухні

Купити лінійний світлодіодний світильник можна і для установки на кухні. По-перше, це дуже зручно, світильники для кухні монтуються до «фартуха» робочої поверхні або кріпляться під верхніми тумбами. Ви відразу ж отримуєте прекрасно освітлену робочу поверхню. По-друге, світлодіодні світильники для кухні прекрасний нічник, який споживає виключно мало енергії, вони можуть горіти безперебійно, залишаючись орієнтиром в квартирі в темний час доби для зручності переміщення. Світильники світлодіодні стельові лінійні - безумовний і кращий компроміс в пошуку освітлення не житлових площ. Коридори, підвальні приміщення, парадні під'їздів - ось лише невеликий ареал їх застосування.

Лінійні LED світильники - їх типи :

  1. Світильники лінійні t5 - основна заміна люмінесцентних ламп. Схожий тип установки, діапазон застосування, при істотних якісних змінах.
  2. Світильники лінійні t8 - застосовуються в накладних і вбудованих стельових світильниках. Ареал використання аналогічний. Єдиний нюанс - немає потреби в стартерах, дроселях, позбавлені сліпучого ефекту при включенні. 

Якщо Ви ще не визначилися де купити лінійний світлодіодний світильник, то наш Вам рада. Звертайтеся в наш інтернет-магазин світлодіодного освітлення Sintez, і Вас приємно порадує ціна на лінійні світлодіодні світильники. Для оптових клієнтів передбачені спеціальні ціни, так ка ми торгуємо оптом і в роздріб. Доставка здійснюється в усі міста України.