(096) 845 59 99

Delux

Якісне освітлення доступно кожному! У цьому каталозі зібрані світильники DeLux - найвідомішого в своїй сфері китайського виробника світлодіодного освітлення. Продукція DeLux входить в бюджетну і середню цінову категорію, що робить її доступною будь-якому споживачеві. При цьому, для її виробництва використовуються якісні електротехнічні та конструкційні матеріали, а невисока вартість досягається за рахунок автоматизації процесу виготовлення і великих обсягів.

Якість світлодіодних приборів DeLux не поступається, наприклад, продукції німецької марки Eurolamp, популярної в Європі і Україні.

Змінні лампочки і нішева світлодіодна продукція

Асортимент DeLux включає десятки тисяч освітлювальних товарів. Ми на сайті LedSintez зібрали як поширені, так і нішеві моделі приладів:

1.світлодіодні лампочки "денного світла";

2.декоративні LED-гірлянди для використання в приміщенні;

3.ультрафіолетові пастки для комах і лампи до них;

4.універсальний портативний світильник-ліхтар.

Точкові і циліндрові лампи Делюкс - це надійні інструменти для освітлення будинку, офісу або іншого аналогічного приміщення:

  • повністю адаптовані для українських електромереж;
  • служать, в середньому, 10 років;
  • не блимають;
  • стійкі до перепадів напруги і т.д.

Те ж стосується і декоративних інтер'єрних гірлянд.

Пастка від DeLux - це незвичайний ультрафіолетовий прилад, який гарантовано позбавить вас від настирливих комах. Рекомендується до установки в комерційних будівлях: на виробництві, складах і т.п. Площа дії - цілих 120 кв.м!

На відміну від хімічних засобів, світлова пастка абсолютна нешкідлива для людини. Ультрафіолет приманює комах, які гинуть при контакті з металевими гратами, що знаходяться під напругою. Решітка захищена під корпусом пастки, що виключає випадковий дотик і удар струмом.Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)